Servis výpočetní techniky

Váš počítač může přestat fungovat kdykoliv, zejména v tu nejhorší možnou dobu – to je pak znát. Prevence - pravidelnou kontrolou, čištěním jak HW, tak i SW a odvirováním počítače zvýšíte jeho životnost a zachováte výkon co měl, když voněl ještě novotou, ale zvýšíte i svoji jistotu. V případě nutnosti jsme schopni nabídnout optimální řešení nastalého problému v krátkém časovém úseku.

Chcete zachovat svěžest Vašeho PC?

Můžeme Vám navrhnout jeho modernizaci, zajistíme tím tak, že udrží tempo i při vzrůstajících nárocích jak z Vaší strany, tak i ze strany nových technologií. Taktéž jsme schopni vyřešit zabezpečení tak, aby Vaše data byla zálohována. Určitě by nebylo moc příjemné přijít o cenné fotky pracovního charakteru nebo z dovolené nebo z narození Vašeho miminka.

Tápete s nastavením Vaší domácí sítě?

Už nemusíte, připojíme Vám všechna zařízení, která mají ethernetový nebo wifi adaptér pro připojení. Nastavíme Váš wifi router dle přání, případně rozšíříme pokrytí wifi sítě. Máte svůj přenosný disk a chtěli byste na něj ukládat Vaše data nebo k němu přistupovat i mimo domov? Pomůžeme s realizací.

Naše služby servisu výpočetní techniky zahrnují:

Kontakt

FLIT s.r.o.
Riegrova 819//11
430 01 Chomutov
IČ: 499 03 292

Telefon: +420 773 111 669
E-mail: info@fl-it.cz

Kontaktní formulář